2017. 12. 12. - 19:55
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Divinity Original Si...
-> Mi lesz a következö ...
-> Assassin's Creed: Rogue
-> GTA 4 magyarítás
-> Dragon Age: Inquistion
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [872]
-> GTA 4 magyarítás [643]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity 2: Ego D... [342]
-> Divinity Original... [260]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,030
-> Legújabb tag: Fourleaf

Gothic 1 - Dark Mysteries
Ardea
Minden, ami a témába belefér: végigjátszás, magyarítás, hibák, tippek, trükkök stb.

www.2worlds.hu
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Nos talán ami az embereket érdekelné hogy a DM-hez van angol szinkron?

Ardea
Én azt hiszem, van. Csak vhogy máshogy kell telepíteni, és azután elindítani a játékot, hogy rendesen működjön. Vmit magyarázott nekem KoRner, és ha készen lesz a magyarítás, akkor majd úgy lehet telepíteni, hogy majd jól fog elindulni az egész!
Csak most gondban vagyok, mert én annyira nem ismerem a játékot, viszont nekem kell tartani a frontot, amíg kedves kollégám az év végét tapossa a felsőfokú intézményben... Smile

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Damon írta:
Nos talán ami az embereket érdekelné hogy a DM-hez van angol szinkron?

És ha van, hol lehet beszerezni ?

-gothic4ever-
Ja, és mégvalami, Damonnal már beszéltünk róla, de azért megkérdem megint...
Nem tudom, hogy Kraszlán Kristóf valaha részt vett-e a Gothic DM fordításában, vagy tagja-e a Team-nek, de a saját oldalán (www.gothic-sorozatok-fanclubbja.eoldal.hu) azt írta, hogy a DM magyarítás együtt lesz a Golden Mod magyarításával is...
Tudnál valamit mondani erről Ardea ? Előre is köszi Grin

hedzsooo
-Gothic4ever- írta:
Ja, és mégvalami, Damonnal már beszéltünk róla, de azért megkérdem megint...
Nem tudom, hogy Kraszlán Kristóf valaha részt vett-e a Gothic DM fordításában, vagy tagja-e a Team-nek, de a saját oldalán (www.gothic-sorozatok-fanclubbja.eoldal.hu) azt írta, hogy a DM magyarítás együtt lesz a Golden Mod magyarításával is...
Tudnál valamit mondani erről Ardea ? Előre is köszi Grin

Igen, meg a masik, a Risen.hu oldalukon azt irjak a mozgo hirszalagban, h: "Legfrissebb közösségi hírek:
*** Elkészült a Gothic 1 - A Kolónia: Dark Mysteries fordítása. A magyarítás jelenleg tesztelés alatt van. A fordítás oroszlán részét készítette: Klecska Bertalan, Tom Evin *" - Most akkor tenyleg keszen lenne mar ez is es teszteles alatt van csak, vagy ezt meg honnan vette ezt az infot? Csak mert itt meg 70%-on van es nincsen odairva hozza, h teszteles... Smile
Szerkesztette: hedzsooo - 2012-07-20 - 01:02
J.F.

Ardea
Hát először valóban ők futottak neki KoRner segítségével, de Kristóf gépe elszállt - s vele együtt az összes addigi kész anyag. Ezzel náluk vége volt a DM fordításnak.

Ezután többen is szóltak nekem, kértek, hogy vegyem át tőlük a fordítást, miután bejelentették a krachot a magyaritasok.hu-n. Ekkor felvettem újra a kapcsolatot KoRnerrel, és most teljes mértékben ő csinálja a fordítást!

Először már megvolt egy csomó lefordított anyag (innen a 70%), de erről kiderült, hogy használhatatlan, mivel egy hibás programmal lett konvertálva a szövegfájl, és így újra kell az egészet csinálni. Ezért húzódik el ennyire ennek a fordítása. Ugyanis ezekben a dat fájlokban mindent nagy odafigyeléssel kell írni, és ráadásul a komplett alapjáték szöveget is újra be kell másolni, ha a DM modot működésre akarja bírni.

Hogy pontosan mit fog tartalmazni és mit nem, azt én nem tudom megmondani, mert én csak közvetítő vagyok ebben a témában, a fordításban egyáltalán nem veszek részt.

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Értem. Köszi Smile

-gothic4ever-
Amúgy nem tudja valaki hogy lehet elérni Kristófot ? Jelentkeztem nála a facebook-on hogy lefordítanám és tesztelném a Gothic 2 Insert parancsait (eddig 46% kész és már egy jóideje úgy van,gondoltam én befejezem,miért ne?) de nem kaptam választ napok óta... valaki tud mondani egy e-mailt vagy facebook linket ? (msn-tól és skype-tól kíméljetek mert nekem nincsenek ilyeneim) Köszi Pfft

Ardea
És a Gothic 2-vel kapcsolatban miért őt kerested fel???
Ha eredményt akarsz, akkor írj tehasutnak a magyaritasok.hu-n. Ő ugyanis nyakig benne van a Gothic 2-ben, éppen most újítja fel az egész fordítást az új patch-hez, és ő még a program részéhez is ért!
Szóval én őt javasolnám! (Ja, és ő garantáltan válaszolni fog, pláne, ha megírod, hogy én küldtelek hozzá. Wink )

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Ardea írta:
És a Gothic 2-vel kapcsolatban miért őt kerested fel???
Ha eredményt akarsz, akkor írj tehasutnak a magyaritasok.hu-n. Ő ugyanis nyakig benne van a Gothic 2-ben, éppen most újítja fel az egész fordítást az új patch-hez, és ő még a program részéhez is ért!
Szóval én őt javasolnám! (Ja, és ő garantáltan válaszolni fog, pláne, ha megírod, hogy én küldtelek hozzá. Wink )

Értem. Kösz Grin

-gothic4ever-
Meg tudnál dobni egy e-mail címmel ? Mert az oldalon még csak a nevét se találtam meg a magyaritasok.hu-n, nemhogy kapcsolatba lépni vele... (lehet, hogy csak nem vettem észre, az ilyen kitelik belőlem, bocs Pfft ) szóval ha más nem, link vagy P.Ű.-be egy e-mail címet léci Smile
Köszi Grin

Ardea
Itt az oldalon valóban nincs beregelve, de a magyaritasok.hu-n megtalálod a nevét a Gothic 1-2 topikban és a risenes topikban, hogy csak kettőt említsek a sok közül. Ezekben ha 1 oldalt visszalépsz, akkor máris megtalálod a nevét. Onnan pedig a megfelelő gombra kattintva (ha ott be vagy regelve) tudsz neki privát üzenetet küldeni. Wink

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Köcce Pfft nagy nehezen, de megtaláltam Grin

-gothic4ever-
Már küldtem neki egy e-mail Grin kicsit izgulok... most úgy érzem magam mint valami master - HUNosító Pfft pedig még választ se kaptam Smile Majd kiderül Cool
Köszi mindenért Ardea, nélküled nem ment volna Wink

Ardea
Ne félj. Válaszolni fog.
Ha meg nem, szólj és szólok neki. Wink

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Ardea írta:
Ne félj. Válaszolni fog.
Ha meg nem, szólj és szólok neki. Wink

Kösz, de már aznap válaszolt Smile és elfogadta a segítségem Grin ha jól értelmeztem, akkor a Gothic 2 NotR magyarítását újítja és pontosítja, aztán ha befejezte, segítek a tesztelésben Grin

Ardea
Igen, úgy van. Ezért is küldtelek pont hozzá. Smile

www.2worlds.hu
-gothic4ever-
Köszönök mindent Pfft

viktory
üdv.nekem olyan problémám van hogyha elindítom a Dark Mysteriest akkor mentés közben kilép.amúgy hibátlanul fut. előre is köszi a választ.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
15%

Maffia III
12%

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
99% (tesztelés)

Elkészült:

Batman Arkham Origins

Resident Evil 6