2021. 04. 14. - 18:56
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Venetica
-> Dragon Age: Inquistion
-> Dragon Age: Inquisit...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Dragon's Dogma Dark ...
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1016]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [446]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,106
-> Legújabb tag: Oppyvett

Night of the Raven magyarts
Juventino
Start

Atyesz
dv!

Letltttem, teleptettem, de a prbeszdes rsze az Istenrt nem akar mkdni. Sad

Ardea
Atyesz rta:
Letltttem, teleptettem, de a prbeszdes rsze az Istenrt nem akar mkdni. Sad

Nhny krdssel indtok, mert ez megjelent mr prszor hibaknt, de eddig mindig megoldottuk...

- Be van lltva a prbeszdek mutatsa?
- Ha nem, akkor azt lltsd be. A gothic.ini (system knyvtrban) fjlban a subTitles=1, ennek kell lennie.

- Eredeti a jtkod?
- Ha nem, elfordulnak olyan letltsek, ahol egyszeren nem hajland mkdni. Keress msik helyet s szedd le onnan.

- Angol nyelv jtkra tetted fel?
- Ez a magyarts kizrlag angol nyelv jtkra telepthet. A Gold Edition s a kln-kln feltehet alap+notr vltozaton is teszelve van, ezeken mkdnie kell.

- Az alapjtk magyartst is feltetted, vagy a jtk teleptse utn csak ezt a magyartst hztad fel r?
- Elfordul, hogy egy jtkost az alapjtkkal jtszik, amire tett magyartst. Ezutn feltelepti r a notr kieget, s ezutn felhzza r ezt a magyartst. Ekkor a legcseklyebb hiba lehet a prbeszdablakok hinya, de akr ki is dobhat a jtk.

gy hirtelenjben ennyi. Ha ezek nem jttek be, rj s tovbb agyalok mg. Smile

Atyesz
dv Ardea! Smile

Ide s tova 8ve vagyok Gothic gamer s imd, eddig viszont nem volt problmm egyik jtkkal sem. Smile

Eredetiben, viszont csak a legels rsz van meg, gy hogy az is egy jsg mellkleteknt jelent meg. Sajna nincs pnzem az eredeti korongokra, de ez ms sztori.

Szval a lnyeg:

A subtitles=1 /ezzel kezdtem, mert ez ki is ment a fejembl./
Prbltam kln, elszr az alapjtkot, majd a kieget /mind kett angol verzi/ telepteni s magyarostani, ez nem vlt be, a prbeszd angol maradt. Ezutn prbltam, csak a kieget magyarostani, gy sem lett jobb. Sad Leszedtem egy Gold editiont is az sem akart magyar prbeszdeket produklni, ezutn meguntam, s rtam neketek, mivel innen, s a Gothic3 oldalrl is megprbltam a honosts letltst s teleptst.

Remlem mindenre vlaszoltam. Smile
Szerkesztette: Atyesz - 2009-08-01 - 12:31

Ardea
Bocs, hogy gy rok, de sszegeznk:

Teht akkor az addig ok, hogy angol verzid van. Felteleptetted az alapjtkot, majd a notr-t, majd az innen leszedett gothic.dat, menu.dat s ou.dat fjlokat kicserlted a megfelel fjlokkal.

Ha gy van, akkor azt krnm, hogy prbld meg a kvetkezket: ha a kln knyvtrba lementett (ugye tmentetted az eredeti fjlokat egy msik knyvtrba javaslatunk szerint? Smile ) fjlokat msold vissza a megfelel helyekre s ellenrizd krlek, hogy gy van-e prbeszdablak.

Ha igen, akkor mg tovbb agyalok. Ez egy olyan problem, ami Balage-nak is bettt, de mg nem jttnk r a megoldsra...

Atyesz
Csinlom...Wink

Atyesz
Vissza msoltam a fjlokat, s most mr angolul van minden. A prbeszd is. Sad

Ardea
Atyesz rta:
Vissza msoltam a fjlokat, s most mr angolul van minden. A prbeszd is. Sad

Pfff... Ettl tartottam. Ezt mg nem tudtuk megoldani... Megkrtem Juve-t, htha neki van mg tlete...

Amgy XP-d van ugye? s pontosan a lerst kvetve cserlted ki a fjlokat? s Total Commanderben, hogy lttad, hogy tnyleg a dat fjlokat cserlted ki (mert az Intzben nem ltszik a kiterjeszts s ezzel mr ms is bajban volt. Persze nem tom, akkor egyltaln elindult volna-e a jtk...)?
Ezeket mr csak azrt krdeztem, mert ktsgbeessemben nem volt jobb tletem. (Br ha vissza tudtad cserlni, akkor nyilvn a j fjlokat cserlted le... Sad )

Ardea
Mg egyet rdemes megprblni - htha. (Kzben rjttem, hogy annak a srcnak sem eredeti a jtka, teht lehet, hogy a nocd exe-vel van a problem...)

Esetleg fel kne gy rakni a gmet, hogy alap, aztn a notr, aztn ez a magyarts s aztn a nocd-s exe.

(s mellkesen mondom csak a biztonsg kedvrt, hogy ehhez a magyartshoz NEM kell a Hunnenkoenig fle magyartst feltenni, mert ez tartalmazza azt is!)
Szerkesztette: Ardea - 2009-08-02 - 07:39

Atyesz
A fjlcserkkel nem volt gond. 32bites XP-m van SP3-as pack-el.
Milyen nocd-exe? Nekem olyan nem volt a trt Notr CD-n, de kereshetek r valamit, htha.

Ardea
Atyesz rta:
A fjlcserkkel nem volt gond. 32bites XP-m van SP3-as pack-el.
Milyen nocd-exe? Nekem olyan nem volt a trt Notr CD-n, de kereshetek r valamit, htha.

A nocd exe valjban az a gothic.exe fjl, amivel az eredetit kell lecserlni s azutn nem fogja krni a CD-t. No CD gothic.exe fjl. Smile Teht ne keress kln ilyet... Smile

Atyesz
Aha! Nekem egybknt egyik verzi, sem a gold, sem az alap+kieg. nem krte a cd-t. De megprblom akkor a sima crack ext vissza msolni.

Atyesz
Megprbltam amit mondtl. Felraktam elbb az alap jtkot. /Nem crackeltem, nem magyarostottam./ Majd a kieget. ezutn a NotR-hez ksztett magyartst, s csak ezutn a crack, de minden ugyanaz maradt. Magyar az sszes szveg, belertve a men sort, a prbeszd panel tartalma, pedig maradt angol. Egyb konstruktv tlet? Smile

Atyesz
SIKERLT!!! Smile
679-k prblkozsra vgre sikerlt! Smile
Viszont a video HU exe telelptsnl rossz elrsi tvonalat adtatok meg. Nem C:\Program files\Joowod\GothicII\_work\Video, hanem, s asszem baromira nem mindegy: C:\Program files\Joowod\Gothic2\_work\Data\video. A nagyobb problma nem is ez volt, mert erre mr a legelejn rjttem. A lnyeg, hogy az angol Gothic2-hz csak az angol 2.7-es kieg stimmel. Azon bell is az, melynek a crack mappjban nem csak egy .ar exe, s egy Gothic exe van, hanem amelyikben egy ar.dll, egy reloaded.dll, egy Gothic2.DAT, s egy Gothic2 exe van. Ezt honostva, mindenfle csel nlkl teljesen magyar lesz az egsz jtk, mg a prbeszdek is. Ht ennyi. Minden esetre nagyon ksznm a segtsgeteket. dvzlm a Staff minden tagjt. Minden jt Ardea. Smile

nyerva
hell! nekem olyan gondom van, hogy a vide magyar, a prbeszd is, de azt a szveget nem ltom, amikor valakivel beszlgetek s mond valamit. gy aztn meg vagyok lve. mit ronthattam el? elre is kszi!

Ardea
nyerva rta:
hell! nekem olyan gondom van, hogy a vide magyar, a prbeszd is, de azt a szveget nem ltom, amikor valakivel beszlgetek s mond valamit. gy aztn meg vagyok lve. mit ronthattam el? elre is kszi!

Ilyenkor mindig megkrdezem magamtl: az emberek nem olvassk el a frumot? Sad
Szval a megolds a te bejegyzsed fltt olvashat. Atyesz rjtt a megoldsra.

nyerva
Ardea rta:
nyerva rta:

nyerva
nyerva rta:
Ardea rta:
nyerva rta:

De igen, elolvastam a frumot. Ha sikerlt volna nem krdezem :/ Nla nem olyan problmt lttam, hogy csak a prbeszdek fele ltszdik.
m hla Atyesznak mgis megolddott a dolog, csak le kellett cserlnem a nod-ot s hasznlni az ltala adott crack-et Smile
Bocsnat, hogy krdezni merszeltem....

Ardea
Bocsi. Nem azt akartam ezzel mondani, hogy ne krdezzetek.

Krdezzetek! Csak azt hittem - mivel els hangzsra a fenti problemnek tnt a tid is -, hogy nem is olvastad el az elz bejegyzseket. Igazn inkbb a rossz tapasztalat mondatta ezt velem, mert sokan mg az elz rst sem olvassk el, pedig ha megnzn, taln mr meg is tudta volna oldalni a gondjt.

Szal bocsi, s megprblok trelmesebb lenni. Smile (Remlem nincs harag.)

nyerva
nincs ht Grin

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
30%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY