2018. 05. 26. - 19:34
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Mi lesz a következö ...
-> Games for Windows Li...
-> Steam-en játszható j...
-> Maffia III
-> Drakensang - The Dar...
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [896]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [396]
-> Divinity 2: Ego D... [342]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,051
-> Legújabb tag: gaborsomogyi

Drakensang: The River of Time & Phileasson's Secret
Ardea
Hát, ezt is elkezdtük. Smile

www.2worlds.hu
tehasut
Még csak 7%? Nem értem, miért halad ilyen lassan. :-)

Ardea
Khrm... Egye fene, tőled még nem veszem zokon, de csak mert megcsináltad a játék bevezető videójának magyar feliratozását! Grin

Aki kíváncsi a rövid ízelítőre, nézze meg ezt:
Drakensang: The River of Time intro videó

www.2worlds.hu
Ardea
Hmmm... Amúgy érdekel ez a játék egyáltalán valakit? Smile

Sztem sokkal jobb, mint a Dark Eye része volt... Azt úgymond félig-meddig "muszájból" csináltam, ezt viszont egész lelkesen fordítom - egyelőre. Smile

www.2worlds.hu
nulladik
a dark eye nekem egyáltalán nem jött be, valószínűleg ez is kimarad
tudom, hogy nem kívánságműsor, de én egy styx master of shadows vagy egy Divinity Original Sin -nek jobban örültem volna Smile és valszeg ezzel nem vagyok egyedül, ettől függetlenül én nagyon szépen köszönöm ezt és az összes többi fordításo(tokat)d Smile

Ardea
Én ízlelgettem az Original Sint - videókat néztem róla. Nekem az annyira nem jön be, hogy semennyire... Egy-két ötlet tetszik benne, de ahogy elnéztem, annyira összetett, és sok szálon lehet/kell futtatni (pl. a karaktereket szét lehet küldeni mindenfelé), hogy én vért pisilnék, miközben játszom vele. Ez pedig nekem nem élvezet... Márpedig én anélkül nem fordítok, hogy ne játszanék egy játékkal.
Valaki egyszer biztos nekiáll majd azt is magyarítani, de nem én leszek az. Smile

www.2worlds.hu
cezero
Szeretek játszani olyan játékokkal amiket fordítasz. Talán a Drakensang kimarad. Amikor a fa és fejszét írtad, arra gondoltam karácsonyra készülsz.Smile

gothic76
Szerintem égész jó kis játék, én várom a magyarítást gondolom a risen 3 egy időre kieset azért ez van helyette, aki szereti a jó rpg játékokat annak ajánlani tudom.

Obstruction
Sziasztok

Eddig csak az elődjével játszottam mivel ahhoz volt magyarítás.Remélem ebben is lesz olyan biztatás mint Murolosh-ban a vendég könyv Grin bár a "Hello Kitty Adventures rész jobb volt " nem értem mit jelent és mit keresett ott viszont a többi az kellett, hogy tényleg fel ne adjam.Ráadásul én pont ezeket a felülnézetes,csapat alapú játékokat kedvelem (főleg ha van hozzá hunosítás) mint ez vagy a Baldur's gate 1-2,icewind dale 1-2, Neverwinter nights 1-2,Dragon age 1-2 és még sorolhatnám.Ha jól látom Drakensang: The River of Time-nak van egy kiegészítője és ti azt is fordítjátok vagy nem jól jól látom ? A munkához pedig kitartást remélem előbb vagy utóbb ezzel is magyarul tudok majd játszani.

Üdb Obs

Ardea
Nos, a "Hello Kitty Adventures jobb volt" idézethez érdemes rákeresni a South Park sorozatban, amikor a WoW áll az epizód középpontjában... Wink

A River of Time jelen esetben az alapjáték, ami - annak ellenére, hogy 2. részként jött ki - a Dark Eye előtörténete. Ennek van egy dlc-je, a Phileasson's Secret, aminek a fordítása már készen is van (épp most játszom vele, és egyúttal egy nyers tesztelést is végzek). A TRoT alapból - ha minden igaz - ma meglesz az első 2.000 sor, de majdnem 35.000 soros, szóval még eltart egy ideig a fordítása. Smile

Közben természetesen dolgozunk azon is, hogy a Risen 3-at tudjam fordítani. Amint ez lehetségessé válik, ez a projekt háttérbe fog szorulni arra az időre, míg a Titan Lords-ot csinálom. Így tehát gothic76-nak is igaza van! Smile

www.2worlds.hu
Obstruction
Jó munkához idő kell.Életek nem múnak rajta szóval mindegy hogy mikor lesz kész. Ráadásul 5-6 hónapja vettem új pct ezért rengeteg másik játékot kell bepótolnom. Annak a résznek meg ma utána nézek.

Angel
@Ardea: Először próbáld ki személyesen a Divinity: Original Sin című játékot, nagyon jó! Smile A videókat nézve én is untam és bonyolultnak tartottam, de miután kipróbáltam, megtetszett, nem is kicsit. Smile Ez egy olyan játék, amit személyesen kell kipróbálni.

Sok kitartást a Drakensang fordításához! Smile

Angel
Remélem mielőbb fordíthatóvá válik a Risen 3. Smile

josef121
Nagyon örülök, hogy elkészül a magyarítás. Nagyon hangulatos kis produktum Smile

Ardea
Egy kis info: úgy nézem, még kb. 6.000 sorom van a párbeszédekből. Azután jönnek majd a tárgyleírások, és a könyvek. Azzal a szakasszal elég hektikusan fogok tudni haladni, de talán 2 hónapon belül meglesz a fordítás, és nekiláthatunk a tesztelésnek. Smile

A Phileasson titka már készen van (azzal kezdtem, és én már végeztem is rajta egy alap tesztelés-javítást).

Sajnos nem tudom, hogy lesz-e hozzá magyar grafika, mert Ripp eltűnt, és hiába írogatok rá, nem válaszol... Más grafikust meg nem ismerek, akiben megbízhatnék. Sad

www.2worlds.hu
Angel
Sajnos nem tudom, hogy lesz-e hozzá magyar grafika, mert Ripp eltűnt, és hiába írogatok rá, nem válaszol... Más grafikust meg nem ismerek, akiben megbízhatnék. Sad

Lehet, hogy azóta megváltozott Ripp email címe. Nekem visszaírt, most éppen a DA: I magyarításán dolgozik.

Ardea
Tettem fel néhány képet a Galériába. Ripp eltűnt, de RAMy és Csabi segítenek a grafikában. Szóval lesznek magyar térképek, menük, és egy csodás szoboralapzat is. Smile

Erre tessék...

www.2worlds.hu
sinobi
Ardea írta:
Hmmm... Amúgy érdekel ez a játék egyáltalán valakit? Smile

Sztem sokkal jobb, mint a Dark Eye része volt... Azt úgymond félig-meddig "muszájból" csináltam, ezt viszont egész lelkesen fordítom - egyelőre. Smile

Nem Pfft .Azért köszönjük hogy ez is elkészül.
Mad Max?? naaaaaaaaa

Obstruction
Hmmm... Amúgy érdekel ez a játék egyáltalán valakit?

Igen engem érdekel.Lehet ,hogy sokakat nem érdekel vagy nem is tud erről a játékról.Úgyhogy mindenki csak a saját nevében beszéljen Smile

Ardea
sinobi: szemtelen vagy. Nem lesz Mad Max! Pfft Smile

www.2worlds.hu
Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
25%

Maffia III
16%

Elkészült:

Divinity Original Sin - Enhanced Edition