2021. 06. 13. - 01:56
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Venetica
-> Night of the Raven m...
-> Drakensang: The Rive...
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Dragon Age: Inquistion
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1016]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [446]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,107
-> Legújabb tag: auerg

Drakensang: The River of Time & Phileasson's Secret
Ardea
Ht, ezt is elkezdtk. Smile

tehasut
Mg csak 7%? Nem rtem, mirt halad ilyen lassan. :-)

Ardea
Khrm... Egye fene, tled mg nem veszem zokon, de csak mert megcsinltad a jtk bevezet videjnak magyar feliratozst! Grin

Aki kvncsi a rvid zeltre, nzze meg ezt:
Drakensang: The River of Time intro vide

Ardea
Hmmm... Amgy rdekel ez a jtk egyltaln valakit? Smile

Sztem sokkal jobb, mint a Dark Eye rsze volt... Azt gymond flig-meddig "muszjbl" csinltam, ezt viszont egsz lelkesen fordtom - egyelre. Smile

nulladik
a dark eye nekem egyltaln nem jtt be, valsznleg ez is kimarad
tudom, hogy nem kvnsgmsor, de n egy styx master of shadows vagy egy Divinity Original Sin -nek jobban rltem volna Smile s valszeg ezzel nem vagyok egyedl, ettl fggetlenl n nagyon szpen ksznm ezt s az sszes tbbi fordtso(tokat)d Smile

Ardea
n zlelgettem az Original Sint - videkat nztem rla. Nekem az annyira nem jn be, hogy semennyire... Egy-kt tlet tetszik benne, de ahogy elnztem, annyira sszetett, s sok szlon lehet/kell futtatni (pl. a karaktereket szt lehet kldeni mindenfel), hogy n vrt pisilnk, mikzben jtszom vele. Ez pedig nekem nem lvezet... Mrpedig n anlkl nem fordtok, hogy ne jtszank egy jtkkal.
Valaki egyszer biztos nekill majd azt is magyartani, de nem n leszek az. Smile

cezero
Szeretek jtszani olyan jtkokkal amiket fordtasz. Taln a Drakensang kimarad. Amikor a fa s fejszt rtad, arra gondoltam karcsonyra kszlsz.Smile

gothic76
Szerintem gsz j kis jtk, n vrom a magyartst gondolom a risen 3 egy idre kieset azrt ez van helyette, aki szereti a j rpg jtkokat annak ajnlani tudom.

Obstruction
Sziasztok

Eddig csak az eldjvel jtszottam mivel ahhoz volt magyarts.Remlem ebben is lesz olyan biztats mint Murolosh-ban a vendg knyv Grin br a "Hello Kitty Adventures rsz jobb volt " nem rtem mit jelent s mit keresett ott viszont a tbbi az kellett, hogy tnyleg fel ne adjam.Radsul n pont ezeket a fellnzetes,csapat alap jtkokat kedvelem (fleg ha van hozz hunosts) mint ez vagy a Baldur's gate 1-2,icewind dale 1-2, Neverwinter nights 1-2,Dragon age 1-2 s mg sorolhatnm.Ha jl ltom Drakensang: The River of Time-nak van egy kiegsztje s ti azt is fordtjtok vagy nem jl jl ltom ? A munkhoz pedig kitartst remlem elbb vagy utbb ezzel is magyarul tudok majd jtszani.

db Obs

Ardea
Nos, a "Hello Kitty Adventures jobb volt" idzethez rdemes rkeresni a South Park sorozatban, amikor a WoW ll az epizd kzppontjban... Wink

A River of Time jelen esetben az alapjtk, ami - annak ellenre, hogy 2. rszknt jtt ki - a Dark Eye eltrtnete. Ennek van egy dlc-je, a Phileasson's Secret, aminek a fordtsa mr kszen is van (pp most jtszom vele, s egyttal egy nyers tesztelst is vgzek). A TRoT alapbl - ha minden igaz - ma meglesz az els 2.000 sor, de majdnem 35.000 soros, szval mg eltart egy ideig a fordtsa. Smile

Kzben termszetesen dolgozunk azon is, hogy a Risen 3-at tudjam fordtani. Amint ez lehetsgess vlik, ez a projekt httrbe fog szorulni arra az idre, mg a Titan Lords-ot csinlom. gy teht gothic76-nak is igaza van! Smile

Obstruction
J munkhoz id kell.letek nem mnak rajta szval mindegy hogy mikor lesz ksz. Radsul 5-6 hnapja vettem j pct ezrt rengeteg msik jtkot kell beptolnom. Annak a rsznek meg ma utna nzek.

Angel
@Ardea: Elszr prbld ki szemlyesen a Divinity: Original Sin cm jtkot, nagyon j! Smile A videkat nzve n is untam s bonyolultnak tartottam, de miutn kiprbltam, megtetszett, nem is kicsit. Smile Ez egy olyan jtk, amit szemlyesen kell kiprblni.

Sok kitartst a Drakensang fordtshoz! Smile

Angel
Remlem mielbb fordthatv vlik a Risen 3. Smile

josef121
Nagyon rlk, hogy elkszl a magyarts. Nagyon hangulatos kis produktum Smile

Ardea
Egy kis info: gy nzem, mg kb. 6.000 sorom van a prbeszdekbl. Azutn jnnek majd a trgylersok, s a knyvek. Azzal a szakasszal elg hektikusan fogok tudni haladni, de taln 2 hnapon bell meglesz a fordts, s nekilthatunk a tesztelsnek. Smile

A Phileasson titka mr kszen van (azzal kezdtem, s n mr vgeztem is rajta egy alap tesztels-javtst).

Sajnos nem tudom, hogy lesz-e hozz magyar grafika, mert Ripp eltnt, s hiba rogatok r, nem vlaszol... Ms grafikust meg nem ismerek, akiben megbzhatnk. Sad

Angel
Sajnos nem tudom, hogy lesz-e hozz magyar grafika, mert Ripp eltnt, s hiba rogatok r, nem vlaszol... Ms grafikust meg nem ismerek, akiben megbzhatnk. Sad

Lehet, hogy azta megvltozott Ripp email cme. Nekem visszart, most ppen a DA: I magyartsn dolgozik.

Ardea
Tettem fel nhny kpet a Galriba. Ripp eltnt, de RAMy s Csabi segtenek a grafikban. Szval lesznek magyar trkpek, menk, s egy csods szoboralapzat is. Smile

Erre tessk...

sinobi
Ardea rta:
Hmmm... Amgy rdekel ez a jtk egyltaln valakit? Smile

Sztem sokkal jobb, mint a Dark Eye rsze volt... Azt gymond flig-meddig "muszjbl" csinltam, ezt viszont egsz lelkesen fordtom - egyelre. Smile

Nem Pfft .Azrt ksznjk hogy ez is elkszl.
Mad Max?? naaaaaaaaa

Obstruction
Hmmm... Amgy rdekel ez a jtk egyltaln valakit?

Igen engem rdekel.Lehet ,hogy sokakat nem rdekel vagy nem is tud errl a jtkrl.gyhogy mindenki csak a sajt nevben beszljen Smile

Ardea
sinobi: szemtelen vagy. Nem lesz Mad Max! Pfft Smile

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
50%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY