2017. 10. 22. - 12:56
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Assassin's Creed - B...
-> Mi lesz a következö ...
-> Divinity Original Si...
-> The Whispered World
-> Dragon Age: Inquistion
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [858]
-> GTA 4 magyarítás [640]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity 2: Ego D... [342]
-> Risen [250]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,013
-> Legújabb tag: Onua89HUN

Two Worlds II WorldMerge mod
Ardea
Így három év távlatából végre elővettem ezt a szép nagy modot is. Ha bármi kérdésetek van a végigjátszással, vagy - főként - a magyarítással kapcsolatban, itt írhattok. Smile

www.2worlds.hu
Ardea
Akkor itt mindjárt elejét veszem néhány kérdésnek az alábbi néhány tanáccsal.
Mielőtt bármit kérdeznél, olvasd el a WM mod leírásában:
1.) legalább az "Azoknak, akik sietnek" fejezetet
2.) a "Követelmények" fejezetet
3.) a "Telepítés, használat, letöltés" fejezetet és
4.) az "Ismert hibák, bugok" fejezetet!!!
Ezekből sok mindent megtudsz, és a játékban elkerülhetsz, amibe ezen ismeretek nélkül belefuthatnál!

www.2worlds.hu
Pocok123
Szerbusz

Hát én nagyon várom a magyarítást annál is jobban jön nekem mert megvettem ugyan a TW2 Game of the yearst de mivel korábban a TW2 virágbolti változatát végig nyomtam így ezt csak feltettem megnéztem a magyarítás rendben rámegy e és egy dekát se játszottam vele. Mindig csak halogattam hogy majd kivárok amíg felejtek a TW2 ből azt akkor majd újra kezdem egészen elölről és egyben lenyomom a Repülő erődöt is hát ez most így nagyon jó lesz.
Már olvasom is a WM mod leírását a 2wolrds hun elejétől végéig alaposan mert ugye így van értelme nagyon köszönöm.

Köszönöm Pocok123
Grin

cezero
Hát, olvastam én is, de a fiuknak nincs maláta vagy macikávé mod jobb, ha bele se fogok.Smile Igaz másodszorra már nem okozott gondot az alapjáték, A leírás nélkül komoly fejfájást okozna bárkinek ez a WM mod.

Ardea
Távol álljon tőlem, hogy bárkit is elriasszak, de ha nem tolnám god mode-ban a KÖNNYŰ szinten indított férfi VANÍLIA módot, azt hiszem, vért pisilnék és jégkockákat izzadnék... (Kriszta még próbálkozik halandó módban ugyanilyen feltételek mellett, de már kevesebb haja van, és úgy vettem észre, hogy idegesen ráng a szája sarka, ha szóba kerül a WM mod... Grin)
Szóval ezzel a moddal ezúttal tényleg csak azok kedvéért szenvedek, akik annyira várják! Egyébként már rég hagytam volna a csudába. Smile

www.2worlds.hu
palacsinta
Piszok nehéz. Kíváncsiságból én is leszedtem, de az egyébként is elég komoly kihivás elé állító alapjáték mellé egy ilyen mod nem biztos, hogy hiányzott. Persze egy jól fejlesztett kósza most is életbiztosítás, egy jól irányzott nyílzápor ezúttal is megfekteti a legerősebb monsztákat. A kérdés csak az: lesz e mindenkinek kedve fel alá futkározni vele? Annyit szaladgálok fel alá, hogy el ne találjanak az ellenfelek, hogy már a fejem megfájdult. Harcos karaktereket már most el lehet felejteni.
Szerkesztette: palacsinta - 2015-02-23 - 10:53

Pocok123
Sok kitartást és türelmet kívánok.
Már annyian mondták milyen nehéz kicsit megszeppentem de azért nagyon várom, bár nem ez volt a tervem már úgy látom az lesz a legjobb ha könnyű módban próbálom először. Ezt a Vanilia módot nem igen értem ez a többjátékos pályák valamilyen módja vagy mi?
És előre is köszönet.

Ardea
Azt hiszem, az a legegyszerűbb, ha végigolvassátok a 2worlds.hu-n az egész cikket, amihez ehhez fordítottam. Ott minden pontosan le van írva.
Sajnos a bugok listáját még jó néhánnyal bővíteni fogjuk - tesztelés közben elég sok hülyeség előjött még. Smile
A mod készítője - némi lekicsinylő felhanggal - "vaníliának" nevezi az alapjátékot (mod nélküli játékot), mivel az őszerinte olyan lágy, és semmilyen, mint a vanília... Smile

Azért egy dologban folyamatosan reménykedem: hogy valóban lesz, aki olyan alaposan végigjátssza ezt az egész modot, hogy volt értelme így végigbogarászni az egész terepet. Be kell néznünk minden bokor alá (márpedig a Szavannán ez nem kis kihívás), minden lyukba, hogy megtaláljuk a nevesített szörnyeket, amiket ennél a fordításnál csak úgy tudok magyarítani, ha pontosan kifotózzuk a nevét. És tuti, hogy maradni fog olyan, akit nem vettünk észre, és megmarad NAGYBETŰS angol névvel...

www.2worlds.hu
Ardea
Azt hiszem, még sosem adtam ki olyan magyarítást, amiben maradnak angolul szövegek, de ez lehet, hogy ilyen lesz.
Az új képernyőfeliratok biztosan angolul lesznek, ehhez lesz majd "mellékelve", hogy mit jelentenek magyarul.
A mod készítője kb. 300 új mini főellenségről írt, + kb. ugyanennyi segítőről, ami azt jelenti, hogy cirka 600 új szörnyet kellene találnunk a játékban. Négyen teszteljük (én most eléggé lemaradtam), és eddig kb. 230 új nevesített szörnyet találtunk meg. Olyan helyekre is elmentünk, ahová nem hiszem, hogy bárki más el fog, mivel nem visz oda közvetlen küldetés... Ezért egészen biztos, hogy találkozni fogtok még olyan szörnyekkel, aminek CSUPANAGYBETŰS és ANGOL a neve. Ha ilyet láttok, arról mindenképpen készítsetek screenshotot és küldjétek el nekem. Ha elég összegyűlik, majd kiadunk egy frissítést a magyarításból. Smile Sajnos nincs jobb ötletem erre, és ezek miatt nem akarom az örökkévalóságig visszatartani a magyarítást.

www.2worlds.hu
Pocok123
Szerintem ez egy nagyon jó gondolat nekem teszik és megcsinálom ha találkozok ilyen szörnnyel.

Gabi
Az új kieget nem akarod lefordítani?,és ennek a játéknak a honlapját frissíteni?

Ardea
Gabi írta:

Az új kieget nem akarod lefordítani?,és ennek a játéknak a honlapját frissíteni?

http://www.hunosi...wstart=740
Majd lesz frissítve a honlap is, ha egyszer jut rá idő. Egyelőre a DOS fordítás mindent visz...

www.2worlds.hu
Gabi
Hát elhiszem jó sok időbe telik még 18%-ék hátravan.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
10%

Maffia III
12%

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
99% (tesztelés)

Elkészült:

Batman Arkham Origins

Resident Evil 6