2017. 12. 12. - 19:57
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Divinity Original Si...
-> Mi lesz a következö ...
-> Assassin's Creed: Rogue
-> GTA 4 magyarítás
-> Dragon Age: Inquistion
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [872]
-> GTA 4 magyarítás [643]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity 2: Ego D... [342]
-> Divinity Original... [260]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,030
-> Legújabb tag: Fourleaf

The Whispered World
Ardea
Végre ennek a játéknak is eljött az ideje. Smile

www.2worlds.hu
nulladik
hajrá Smile

tehasut
Mi ez a béna játék? Miért nem erpégét fordítasz?Grin

MoRT2195
Iszonyatosan várom már, jó munkát hozzá, remélem viszonylag gyorsan meglesz. Smile De a lényeg, hogy egyszer kész legyen, előre is hatalmas köszönet érte! Smile

Ardea
Az a 8%, amit látsz, tartalmazza a fejlesztői kommentárt, ami személyes megítélésem szerint a komplett szövegnek a legnehezebben fordítható része. A sorok száma alapján számoltam ki ezt a mutatót, de ettől a ponttól fogva sokkal haladósabb lesz az egész.
Ha saccolnom kellene, azt mondanám, úgy 1,5 - 2 hónap alatt leszek készen vele. És mivel ez nem túl hosszú játék (már ha az ember tudja, hogy kell vele haladni), akkor a tesztelése sem lesz túl hosszú. Smile
Így akár az is előfordulhat, hogy hamarabb adom ki ezt, mint a Drakensang magyarítást. Grin

www.2worlds.hu
Gora94
Na, sok sikert. Grin És akkor csak a GOG-oshoz lesz csak jó vagy jó lesz a Steames Special Edition-hoz is?

Ardea
Mindenhez jó lesz - elvileg. Aztán majd meglátjuk.
A tiéd gog-os? Akkor megnézhetnéd nekem - ha már úgyis mondtad, hogy segítesz a tesztelésben. Smile

(A Risen 2-nél például megy a panaszkodás, hogy ahhoz nem jó a telepíthető magyarításunk. Majd arra is vhogy ránézek, csak most nincs rá időm...)

www.2worlds.hu
Gora94
Egyenlőre semmilyen kiadással nem rendelkezek. Most le van akciózva Steam-en, azért kérdeztem. Sajnos bankkártyám nincs ezért meg kellett kérnem valakit, akinek készpénzben kifizethetem de ha nem jön össze kénytelen leszek egy sötét GOG-ost beszerezni ami nem lenne valami jó ):

Ardea
Ami a "sötéten" van gog-os verzió, az csak a régi fajta, amihez nem jó a magyarítás. Csak a Special Edition-höz lesz jó!

www.2worlds.hu
Gora94
Értem. Megkaptam Karácsonyra Steamen; szóval no problem Smile
Szerkesztette: Gora94 - 2015-12-23 - 16:11

MoRT2195
Steamen nekem megvan az alap és a special edition is, ha valami kell esetleg, akkor szólj! Smile (A tesztelésen kívül, időhiány miatt már nem tesztelek. Grin)

Ardea
Ha valakinek van eredeti GOG-os verziója a Special Edition-ből, az szóljon! Jó lenne kipróbálni majd azzal is, hogy műxik-e. Ha nem lesz a kiadásig senkinek, akkor fel fogom tüntetni a kiadáskor, hogy azzal nem tudtuk tesztelni, így csak saját felelősségre vásároljon bárki is onnan eredetit.

A Divininty Original Sin szövegéről is kiderült, hogy más a gogos és a steames...

www.2worlds.hu
Gora94
Nem tudja valaki, hogyan lehet normálisan beállítani a felbontást? Alapból 1024x768-ba rakja ami nem lenne rossz ha nem lenne két oldalt levágva a kép (4:3-nak tűnik). A Tooljában amit hozzá mellékeltek a játékhoz csak akkor tudom átállítani a felbontást ha leveszem a "Teljes Képernyős" módot, ez esetben meg apró a kép minden felbontáson és nem teljes képernyős (ha ilyenkor ismét bepipálom és elmentem nem érdekli alap értéken hagyja). 5let?

MoRT2195
Úgy rémlik, hogy maga a játék ilyen, tehát nem tudsz ellen mit tenni.

Ardea
Az a legnagyobb felbontás, nem lehet máshogy beállítani. Az összes grafikát kézzel rajzolták meg annak idején a játékhoz, így aztán ezt már nem lehetett digitálisan átalakítani a mostani "csík" monitorokhoz. Sajnos a fekete szél maradni fog.

www.2worlds.hu
Gora94
Na nem baj, akkor ez van. Grin

Atyesz
Sziasztok!

Ez valami olyasmi játék, mint annak idején a Gobliins?
Érdekesnek tűnik. Smile

Ardea
Hát, a Gobliins-t nem ismertem, nem tudom, hozzá hasonlítani.
Korábban én nem is játszottam ilyen típusú játékkal. Gora ajánlotta nekem, és teljesen beleszerettem. Ugyan rajzolt az egész (nagyon szépen), de inkább felnőtteknek való, a témája és a mélyebb tartalma, meg az erős szarkazmusa/iróniája miatt. Grin

És a végén én mindig (mert hogy már többször is játszottam vele) pityergek... Grin Bár én ugye csaj vagyok, ez nálunk normális... He-he.

www.2worlds.hu
Atyesz
Értem!

Szóval olyasmi mint a Gobliins. Smile
Úgy tűnik megérdemel majd néhány órányi figyelmet.
Persze csak magyarul. Smile

Gora94
Én is azt hiszem először egy 2008-as Games Convention tudósításban láttam és azonnal megtetszett. Smile
Szerkesztette: Gora94 - 2016-02-08 - 14:33

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
15%

Maffia III
12%

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
99% (tesztelés)

Elkészült:

Batman Arkham Origins