2021. 10. 18. - 04:32
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Maffia III
Ardea
Meril vezetsvel indul a projekt.

Jelenleg fordtkat keresnk a magyarts elksztshez!

nulladik
nem korai kihrezni ha mg fordtk sincsenek a projekthez?
nem rosszindulatbl rom, de ha nem is jnnek ssze (mint ltalban az ilyen volumen projektek esetben) a fordtk, akkor megint csak felesleges volt felkavarni a port

mortal
A fordts mr folyamatban van, de tovbbi fordtkat keresnk. Jelenleg hrman dolgozunk rajta.

Ardea
Ezt a projektet azrt itt tettk ki, mert meril HUNost. Smile
s minden bizalmam megvan benne, hogy be is fogja fejezni, amit elkezdett, mg ha nem is tl gyorsan (mondjuk, ha egyedl marad).
Mi most csak azrt nem tudunk neki segteni, mert mindannyian el vagyunk foglalva ms fordtsokkal.

MoRT2195
Ht komolyan mr nem hiszem el, mg egy olyan fordts amit nagyon vrok. Grin Mind a 4 jtk fordtsa ami most kszl nagyon vrs. Smile
Mire ez ksz lesz, legalbb a jtk ra is szpen lecsszik s valszeg mr 75%os akci is lesz r, fleg, hogy eleve nem nagy siker lett, gy gyorsabban kap nagyobb lerazst. Kitartst a fordtshoz s elre is kszi!

experto11
Mi a helyzet a fordtssal?

Ardea
A msik topikbl trltem ezt a krdst, ne duplzzunk feleslegesen. Kszi s bocs.

Ha meril erre jr, majd vlaszol. Utols infm szerint megy a dolog, csak lassacskn...

mortal
experto11 rta:

Mi a helyzet a fordtssal?

A fordts halad, de lassan, ahogy Ardea is rta. Sajnos nem egyszer a dolog, mivel egy nagy szveges fjl van s abban is ssze-vissza minden, gy videk alapjn fordtjuk a f sztorit, utna jhet a tbbi rizsa.

Ja s a szzalkjelz azrt nem vltozik, mivel folyamatosan jttek ki a DLC-k, amik tovbbi tbb ezer sort adtak hozz, gy ht a szzalk maradt.

Gabi
Nlam a jtk mrt droppol? pr msodpercre lefagy.

Gora94
Gabi: Sok rt lehet a problma forrsa. n mg ki sem prbltam a jtkot, egybknt is csak konzolon tudnm, a vasam tl rgi hozz. Eredeti jtkrl van sz?

Gabi
Nem mg csak rnztem hogy fut azt kiprblskppen tolnm vgig.
Az automobilista is plyabetlts utn kidob azonnal meg az assasins creed blackfag is azok eredetibe vannak meg.
Az j gpemen sokat nyomtam mr a jtkot s nem rtem mrt dob ki, jraraktam tbbszr is kikapcsoltam az fps limitet is semmi.
Vettnk egy Samsung C27FG73FQU monitort is az meg egy id utn 1 percrl visszaszmol s kikapcsol, pedig kikapcsoltam azt a rszt. Sohra van lltva.
i7 6700 proci 16 giga ddr4 2400-as ramok gtx 1050TI 2 tera viny s 240 giga ssd van a gpbe.

Ardea
Ht, el kell kesertselek, mert ezt a hibt nagy valsznsggel a videokrtyd okozza. Pontosabban a drivere. A promnak is ilyen van, s azzal kezdte, hogy egy jtkbl kidobta, s tbbszr is volt, hogy elsttlt a kpernyje, s ki-bekapcsolt a monitorja.

Prblkozz meg egy NVidia driver frisstssel, htha jobb lesz. Sajnos nagyon sok effajta hibajelentst olvastam az 1050TI krtyknl. Nem volt egy j ereszts a drivere.

Gabi
Akkor szops van mert a legfrissebb driver van rajta. ssze vissza frisstgettem jrateleptettem a jtkokat is mindent.

Kijtt az j patch de semmi ugyanaz nem indul el. Akkor kuka a videkrtya?

Itt van a vide amit csinltam: https://www.youtu...ZHBwmHrGzM

Ebbl ki tudod szrni mi lehet a baja?
Szerkesztette: Gora94 - 2018-07-12 - 18:31

Gora94
n megprblnm egy korbbi driverrel is, illetve a videokrtya gyrtja ltal publiklttal. Lehet annyira nem friss, de azt mgis csak a krtyhoz igaztottk. Az Nvidia oldalrl a chipsethez szedsz drivert, mondjuk nekem idig azokkal sem volt gondom, de nem is ilyen gamer krtym van Smile Esetleg megprblhatod a Windows ltal felknlt Driverrel. Ha be van kapcsolva a rendszeredben ez a lehetsg, Win10 esetn alaprtelmezett. Vagy egy kbel cservel is meglehet kombinlni ha gondolod. A vide elg hossz, pontosan hol kne nzni?

Gabi
A jtkot a vgefel mutatom be ahol fogja s kidob. s jrateleptssel is ugyan ez s az AC 4 is GTA 4-5 is ugyan ez. About to turn off ezt rja ki amikor ki akar kapcsolni a monitor.
Szerkesztette: Gora94 - 2018-07-15 - 10:07

Ardea
Mg egy tletem van, de ehhez neked kellene utnanzni, mert annyira mr nem rtek hozz. Szval azt kellene megnzni, hogy van belltva a gp. A processzorodban is valsznleg van videochip, s elvileg ilyenkor gy mkdik a rendszer, hogy ha nincs ignybe vve a gp, akkor azt hasznlja, ha meg ersebb grafikai httr kell neki, akkor a videokrtyt hasznlja. Ezt kellene megnzni, s kiiktatni, hogy folyamatosan a videokrtyt hasznlja.

Ez azonban nem biztos, hogy megoldst nyjt, mivel - mint mondottam - sajnos ilyen hibt rengeteget jelentettek mr az NVidinak ezzel a krtyval, s gy tnik, nem tud mit kezdeni vele.

Gabi
Ht sajnlom mert a bioszba azonnal letiltottuk a hd 530-at mert a jtkok 10 fps-sel futottak a batman arkham knight el se indult vele.

Mg a gp belseje lehet 7 hnap alatt olyan poros hogy ilyeneket csinljon?
A monitor kikapcsolsra szerintem ez nem lenne hatssal mert az elz gpemnl is csak kivagdosott belle ha mr tele volt porral.

i7 6700-as procihoz ha kijn az 1160-as videkrtya akkor jl megfognak frni egymssal?, mert ez gy nagyon videkrtya csers szitu lesz ha semmit nem lehet kezdeni vele.

Gora94
Mg ami felmerlt mint krds: a tpoddal s a videokrtya htsvel minden rendben? Egy picit utnanztem frumokban, valahol azt tancsoljk, hogy egy harmadik fltl szrmaz programmal lj ki minden feleslegesen fut alkalmazst. Na most egy ilyen konfiggal szerintem nem kne, hogy ez gondot jelentsen. Itt tnyleg valami a grafikus vezrlssel lehet. n azrt megnznm, gy is, hogy csak a Steam fut a httrben. Illetve a Win+G billentyt lenyomva a jtk kzben elhozhat egy Jtksvnak nevezett rsz, ott bepiplhatnd minden jtknl a Jtkmd hasznlatt. Ez elvileg minden erforrst a jtkra sszpontost. Nekem elg szerny konfigom van, mvel inkbb konzolon jtszok, de a Darksiders II natr vltozata sokkal jobban futott, miutn bekapcsoltam azt a lehetsget. Szinte egyltaln nem akadt.

Mg amire szeretnlek megkrni, hogy hasznld a szerkesztsi lehetsget. Szvesen helyrerakom a frumot ha van r idm, de megknnytend a dolgomat jelentsen. Kszi Smile

Gabi
Chieftec Smart 500W valami ilyesmi tpom van.
Elnzst mskor gy fogom.
Ha a cpu videkrtyjt hasznltam mg nem volt monitorom addig simn vitte ket, azta van hogy rendes krtya van benne. Lenyomtam egy kt versenyt s utna teljesen bedgltt.

Ez segtett a win+g elindtotta a jtkot. s erre a monitor kikapcsolsi rsszel mi lehet?
Ha gy mkdik a jtk ebbl tudsz kvetkeztetni valamit r? kicsit fura megolds de bevlt.

Assasins creed blackflag gy se mkdik kidob tovbbra is.
Szerkesztette: Gabi - 2018-07-15 - 16:23

Gora94
Elg szertegaz egy problma. n azrt rmrnk arra a tpra, hogy biztos elegend szuflt ad e le. Nekem is volt ilyen problmm, hogy a monitor elszlogatott, de rdekes mdon csak jraindult amikor vagy jtszottam, vagy valami vide ignyes dolgot mveltem. Mg amit ki prblhatsz a tppal, hogy leszedsz rla valamit amit nem hasznlsz annyira (teljesen, pl ha kt Sata-t ignyel). Nem tudom hny vinyd van, vagy hasznlsz e valami bvt krtyt esetleg. A lnyeg, hogy csak a legfontosabb dolgok legyenek rktve.

Nem zrnm ki a krtya hibt, de ezt akkor tudnd teljesen kilni ha valakinek a gpbe traknd s gy is tesztelgetnd. Ha ott is fenn ll a problma akkor vagy az tpja is kevs vagy tnyleg hiba. Ha viszont semmi gond akkor nlad lehet valami gebasz. n az energia elltst lnm ki els sorban, mint hiba lehetsget.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
65%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3