2021. 09. 24. - 02:29
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Maffia III
Gabi
Nem tudom trakni msik gpbe a videkrtyt se tpot mert ami van az mg sreg ddr2-es alaplap s nem tmogatja ugye az j dolgokat, br mondtk hogy ez egy ilyen gphez szerintem nagyon nem illik a sorba.
Br nem tudom milyen minsg ez a tp ilyen ermhz.
Van egy vinym azon van a progik jtkok, meg egy ssd van az operendszer van rajta, ms nincs rktve.

Gora94
s nincsenek gamer haverjaid? Anno ha gond volt, nekem sem volt mg egy ugyanolyan gpem, amin tesztelgethetek, de segtksz barti trsasg mindig akadt. Addig k sem unatkoztak. Smile Ht akkor pnzklts nlkl ez nem derthet ki. Szerintem ha valaki gp fejlesztsbe fog / sszerak egy jat, annak nem rt picit tlterveznie mondjuk a tpot. Nem tudom ez a krtya mennyit fogyaszt, de gondolom nem keveset. Nem akarok hlyesget mondani, nem kvetem annyira a gamer vonalat. Viszont ha teszem azt veszel egy j krtyt s ugyanez a gond fennll, akkor ersen gyans a tp. Nem ltok a pnztrcdba, speciel n nem engedhetnk meg ekkor kiadst.

UI: Valahol mintha azt lttam volna, hogy egy Sniper Elite 3 alatt 169 wattot eszik meg. Ha jl tudom ezek a tpok sem pontosan akkora teljestmnyek mint ami fel van rjuk tntetve. Valamivel kevesebb. Akkor ha jl rtelmezem a gpben van kt adattrol, 2 db 16-os memria, optikai meghajt van e azt nem tudom. Nem tudom milyen ids a tpod (esetleg tkltztetett a korbbi konfigbl?), de szerintem vehetnl egy nagyobbat. Takartsra visszatrve n 3 havonta esetleg fl vente szoktam. Speciel nekem nem porosodik annyira de ez a kzegtl is fgg.
Szerkesztette: Gora94 - 2018-07-17 - 12:54

Gabi
16 giga ramom van 32 gigval mr elg borsos lett volna. Minden jtkot felhzok maxra amit enged.
Augusztusban jn a fltesm le szegedre s is rnz.
Phantom phain whatch dogs maffia 3 project cars 2 stb max belltsokkal nem tudom mennyit zabl a tpbl.
I7 6700-as proci 16 giga ram van benne 2 trol 1 ssd s rendes viny, meg egy Samsung C27fg73fqu monitor, s ez a tp meg a videkari.

gy a monitorral egytt ki tudod szmolni mennyit eszik a tpbl, hogy kimaxolok mindent amit enged?

Gora94
Nem tudom azt a 169-et milyen grafikai belltsok mellett mrtk, de szerintem maxon. Terhels kzben kne rmrni valamivel, ezt ltatlanba nem tudom megllaptani. A jvt kne szem eltt tartani a tp vsrlskor. Akarod e valamivel bvteni pldul, illetve az regeds is fontos. Idvel veszt a leadsbl. De ha valaki gamer PC-t pt eltte rdemes minden szempontbl vgigjrnia a dolgot. n ha biztosra akarok menni egy 1000-est veszek, gyis terhels fggvnyben fogyaszt. De 750 al biztos nem mennk. Mondjuk az sem mindegy, hogy jtk kzben mg mi fut, illetve mi van mg rcsatlakoztatva a gpre (pendrive, kls hangkrtya, HUBE), de ez mr nagyon szrszlhasogats. Smile

Fontos mg az is, hogy a PC egy rdekes llatfaj. Nem mindig az a baja amire az ember gondolna. De ezrt kell rendesen krbejrni, tesztelgetni s stb. gy persze nehz ha nem adott hozz a lehetsg. Bocs 2db 8gb-s vagy egy 16-os az se mind1. Flrertam. Smile
Szerkesztette: Gora94 - 2018-07-17 - 17:00

Gabi
2 *8-as. Jvhnap kzepn jn fltesm azt rnz. Mivel lehet mrni ezt a tpos tmt?

Ardea
Fik, ha krhetem, folytasstok ezt a beszlgetst privt zenetekben, mert nagyon off tma lett.
Ez a Maffia III fruma. Ha szletik valami vgeredmny, ami adott esetben a jtkot is rinti, azt rjtok majd le ide.
Ksznm.

(n pedig tovbbra is azt mondom, hogy ez szimpln az 1050TI krtya drivernek a hibja, ha rkeresntek a neten, szembetl lenne, milyen sokan kzdenek ugyanilyen problmkkal.)

Gabi
Videkrtya csere lesz ezt a gpet kiszolglja majd egy 1160-as krtya?,ha nem lesz eszeveszettl drga ezt raknm bele. Gondolom tpot is kell hozz cserlni.

Gabi
Integrltal mg szarabb mg a google cromot se nyitja meg.

mmarta
Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy melyik kiadssal lesz kompatibilis a fordts, illetve hozz lesz-e igaztva a klnbz kiadsokhoz?
Most van lertkelve GOG-on a sima, a delux s a season pass. Megvennm a SP-t.

Gora94
Szia!

Br nem vagyok kompetens a projektben, de szerintem az eredeti kpikkal mkdni fog a dolog, mindegy milyen digitlis ruhzbl veszed (Steam, GOG). De remlem megersti valaki a dolgot, biztos ami biztos Smile

Magoold
Maffia III -mal kapcsolatban nincs elrehalads? Halott a projekt vagy csak igen megfontoltak a kszti?

mortal
A fordts folyamatban, br igencsak lassan, de azrt haladunk. Az utbbi idben jelentkezett kt tovbbi fordt, htha belendl picit a dolog. A nyron szeretnk kiadni legalbb egy bta verzit, megltjuk, mi lesz belle.

Ardea
Most hol tartotok? trnm akkor az llapotjelzt! Grin

mortal
Egyelre trhatnd 50%-ra mondjuk. Smile Ksznm!

Bertold
Van r sansz,hogy a Definitive Editionhoz hozz lesz igaztva majd a magyarts?

mortal
Igen, st, elg valszn, hogy csak azzal fog mkdni, ugyanis van nmi eltrs a fjlszerkezetben a verzik kztt.

Bertold
mortal rta:

Igen, st, elg valszn, hogy csak azzal fog mkdni, ugyanis van nmi eltrs a fjlszerkezetben a verzik kztt.

Ez j hr. Pont azrt krdeztem ,mert az jhoz szerkesztt nem talltam s remlem megoldhat. Akkor vrom tovbbra is trelemmelSmile

Gabi
Már elég rég 60%-kon áll.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
60%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY