2020. 01. 24. - 11:14
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon Age: Inquistion
-> Vérkő vs Csillagkő?
-> Divinity Original Si...
-> Mi lesz a következö ...
-> The Whispered World
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [981]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]
-> Divinity 2: Ego D... [342]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 3

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,073
-> Legújabb tag: Gamerpapa

Vérkő vs Csillagkő?
yvorl
Sziasztok, elsőként köszönöm a fordítást, pazar.

A játék vége fele, gondom adódott a vérkövekkel, csillagkövekkel (úgy olvastam pár helyen, hogy nem csak nekem) Grin

Pár dolgot nem értek:

I.
Néhány vérkövet nem tudtam felvenni és elrakni a speckó vérkő ládikómba, hanem egyből felhasználódott, amikor megtaláltam. Ez normális dolog?

II.
Az idő végzeténél már régóta nem nyílnak ki portálok, amikor egy vérkő magától felhasználódik vagy felhasználom. Ezt sem értem (kb 14. szinttől a 20-ig semmi új kinyílás..)

III.
Vérkő felhasználása után szürke élettelen kő jön létre, a neten úgy olvastam, hogy csillagkő, akkor most mi a különbség a vérkő és csillagkő közöt? Shock
Eldobhatóak a szürke kövek?

IV.
Forrás templom nem enged be. Minden követ meg kell találnom hozzá? Felhasználhatom vagy eredetiben kéne hagynom?

Minden más logikus volt. Egyszerűen teljesen összezavar ez a szál a játékban.

Segítséget előre is köszönöm! Smile
Szerkesztette: yvorl - 2020-01-04 - 12:29

Ardea
Szia!

Hát, igen, a játék nem ad túl sok segítséget a játékosnak, azt meg kell hagyni. Smile

I.
Nem tudom, mit értesz a "speckó vérkő ládikó" alatt. Egy speckó ládikó van, amiben a tenebriumot kell vinni, amíg nincs meg a képességed, hogy ne kapd meg a Rothadást. Amúgy simán felveheted a köveket a felszerelésedbe. Ha máshogy nem, hát az előugró menü előhozása után asszam a "Felvesz" paranccsal.

II.
Nem tartozik minden vérkőhöz új terem. Már nem emléxem, pontosan hány terem van összesen, de kb. 10. És van olyan is, hogy a főküldetésben is kell előrehaladni, hogy megnyíljon egy új terem. Egyébként pedig az új termek megnyitása összefügg a IV. pontban lévő kérdéseddel.

III.
A csillagkő=vérkő. Miután a vérkő erejét felhasználod, az szürke lesz, és "üres kővé" változik. Ennek effektív hasznát már nem veszed. Én azért tartottam meg őket, hogy tudjam számon tartani, éppen hol tartok a gyűjtésben és a felhasználásukban.

IV.
Min. 14 vérkövet kell megtalálni ahhoz, hogy a Forrás templom beengedjen (ennél még több is van). És nem csak összegyűjteni kell, hanem használni is.
Vérkő használata: kint a világban használod a követ (ezután ugye kiszürkül), majd ezután visszamész az Idők Végezetébe. Ekkor megnyílik egy új terem. Aztán újra kilépsz a világba, elhasználsz egy újabb követ, vissza megint az IV-be, ahol újabb terem nyílik meg. Ezt kell ugye úgy megismételgetni, hogy legyen 14 db üres köved (ezért szedem mindig össze őket). Azután már bejuthatsz a Forrás templom belsejébe.

www.2worlds.hu
yvorl
Köszönöm a gyors segítséget. Smile

Véletlen nyitottam új témaként, de talán most már így hasznára lesz másoknak is..Cool

I. jaj, akkor az a tenebriumnak van, de "vérkő ládikának" fordítottátok Wink innen a félreértésem.

Ardea
Nagyon szívesen. Smile
Most gyorsan rákerestem a szövegben, és csak arra tudok következtetni - ilyen időtávlatból - hogy magát a ládikát vérkőből készítették, mert csak az védheti meg a közönséges embert a tenebrium hatásaitól. Smile

www.2worlds.hu
yvorl
Smile

Nekem tetszik a neve, találó a kinézetéhez (is)

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
80%

Maffia III
40%

Elkészült:

Crysis 3

Fallout New Vegas

Divinity Original Sin - Enhanced Edition

Batman Arkham Origins