2021. 09. 24. - 02:28
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Dragon's Dogma Dark Arisen
Ardea
Ht, eljtt ez a pillanat is... Smile

farifeco85
Erre vrtam mr rgta. Ksznm neked, nagyon kirly vagy, vagy kirlylny? Smile Smile Smile

Pocok123
Ezek szerint nem kvettem a hozzszlsaidat gy ahogy kellett volna, mert nagyon meglepett hogy ezt a jtkot kezdted el fordtani.Grin Nagyon rlk a dntsednek sok kitartst ert egszsget kvnok a fordtshoz,Grin megprbltam fordtgatva jtszani de minimlis angol tuds nlkl Google fordtval eslytelen, pedig j jtk lehet. Shock

Ardea
Sziaaa! Smile

gy rlk, hogy most rtl. Mr kezdtem aggdni, hogy nem nagyon voltl jelen a frumban. Mr pont akartam rni vmilyen zit, hogy mi jsg. Grin

Nos, vmikor "nhny" vvel ezeltt mg rtam is, hogy tulajdonkppen te voltl az egyik, akinek a kedvrt nekifekdtem a DAI-nak. Pont akkor akartam volna belefogni a DDDA-ba, de gyztt a tbbsg. Wink

Domasi
n emlkeztem, hogy ezt grted kvetkeznek. Smile Nem prbltam soha a jtkot, de magyarul biztos kap egy eslyt, mert tetszets s jkat rtak rla. Egybknt szemly szerint az vek sorn egyre jobban megtanultam angolul, de mg mindig risi rtknek tartom az anyanyelvemen jtszani. Fleg ha mg minsgi is a fordts. Soha nem lehetek elg hls.

Gabi
dv jra itt.
Nekem megvan a game s nagyon megrltem ennek.

Ardea
Domasi: Ht, arra nem emlxem, hogy frumokban emltettem volna, de egy-kt emberkvel, akikkel szoktunk magnton levelezni, beszltnk a vrhat fordtsaimrl. s Pocok123 volt az egyikk. Smile

Domasi
"2019-11-04 - 06:17
Ardea
Adminisztrtor

Hozzszlsok: 1389
Regisztrlt: 2009. 06. 26. - 18:39

Greedfall!!!!!
Amennyiben mg nem fogja fordtani valaki (The Outer Worlds), mire vgzek a DAI utn a TWII DLC-kkel s a DDDA fordtsval. Grin
Ez mg gy 2 v kb, de ahogy elnzem, nem sok fordt kap a nagy jtkok fordtsa utn, szval eslyes vagyok r... Smile"

Mg arra is emlkeztem hol s mikor Grin Cool

Ardea
Grin Akkor, mgis csak rtam rla...

Egybknt a Greedfall-t pont "lenylta" Teomus. Smile
Viszont megkaptam az egyik kedves jtkostl (innen is ksznm!), s terveztem mr rni Teomusnak, hogy kszen llok besegteni majd a tesztelsbe, ahogy grtem neki a kezdetekkor is. De a Magyartsok Portl listja szerint mg csak 35%-nl tart.
Addig taln mg a DDDA-val is vgzek. Vagy ha nem, annl jobb!

Domasi
@Ardea: Az hagyjn, hogy rtl rla, de elkpeszten tartod az temtervet Grin Br csak gy menne ez ptkezseknl vagy llami beruhzsoknl is xD A Greedfall esetben arrl is lemaradtam, hogy megjelent PC-re. Kszi ezt az inft is Grin

Pocok123
Ardea rta:

Sziaaa! Smile

gy rlk, hogy most rtl. Mr kezdtem aggdni, hogy nem nagyon voltl jelen a frumban. Mr pont akartam rni vmilyen zit, hogy mi jsg. Grin

Nos, vmikor "nhny" vvel ezeltt mg rtam is, hogy tulajdonkppen te voltl az egyik, akinek a kedvrt nekifekdtem a DAI-nak. Pont akkor akartam volna belefogni a DDDA-ba, de gyztt a tbbsg. Wink

Arra emlkszem hogy nagyon protezsltam a DAI-t, de azt mr elfeledtem hogy mi lett volna a msik jtk. Hiba korral jr immron pr napja tlptem a 69.ik vembe s bizony ennek nyoma van lesz. GrinAngry Magam rszrl rlk hogy a DAI lett elbb neki is fogok az els kt rszt jra jtszani. Wink

Ardea
lltlag szeptember 17-n indul anime sorozatban a Dragon's Dogma! Grin
https://www.youtu...e=emb_logo

Mondjuk n mshogy fordtottam az Arisent, de nem rdekes. Smile
Szerkesztette: Ardea - 2020-08-29 - 07:12

Dragon2213
Ki nzte meg a Dragon's Dogma animt? mert nekem be is jtt meg nem is, a vge valahogy nem igazn jtt be nekem. Kinek mi a vlemnye errl?

Ardea
n mindenkppen szeretnm majd megnzni, de nem tudom, mikor futja az idmbl. n ugyanis, ha a komplett vad elrhet, kptelen vagyok pl. naponta 1-2 rszt megnzni. n reggel nekilk, s egyben vgigfalom az egszet. Smile
Nagyon kvncsi vagyok r, mert amgy imdom a manga s az animcis filmeket, s ez klnsen j alap lehet. Fleg, hogy a fejleszt is japn cg. Ha jl emlkszem, a stbbl is rszt vettek a film megalkotsban.

Rommel
Steamen mg ma estig (28.-n) 70%-os lerazsban van! 7 font mindssze.

Ardea
Dragon2213 rta:

Ki nzte meg a Dragon's Dogma animt? mert nekem be is jtt meg nem is, a vge valahogy nem igazn jtt be nekem. Kinek mi a vlemnye errl?

Ma lefittyentettem, de valsznleg csak jv ht vgn lesz idm megnzni. Smile
Mr nagyon kvncsi vagyok r.

Dragon2213
Szia.

Remlem hogy tetszeni fog az anime. Csak a magyar felirat eltr az adott szvegtl, nem lett valami jl fordtva a szveg hozz. Rgen sok animt nztem s ragadt rm egy kis japn szveg s szre lehett venni hogy nem teljesen azt rtk ki amit valban mondanak.
De ettl mg lvezetes lehet nzni.

Ardea
Na, vgl nem lltam meg, s tegnap egy fenkkel vgigltem az egsz vadot. Grin

Nekem egyrtelmen tetszett.
Nem egyszer, az tny. Nem is vidm - de ht a jtk sem az. Ez j, igazn japnos japn drma.

s a szrnyeket nagyon jl mutattk be benne. J a Gyalog (n is gy fordtottam egybknt). J a trtnetszl vezetse. Egyedl a vge totlisan logiktlan szmomra, magyarzhatjk akrhogy. Smile
Elgondolkodtam rajta, hogy vajon mit terveznek gy folytatsnak, s sejteni vlem.
De nem spoilerezem el, mert gy is vatosan fogalmaztam, hogy rjak semmi konkrtumot. Smile

Pocok123
Szeretnm megkrdezni hogy tervezed a Steames Dragon's Dogma: Dark Arisen.- en futni fog a magyarts mert ha igen akkor megvennm.

https://store.ste...rk_Arisen/

Ardea
Igen. Nekem is ez van, ezen egszen biztos menni fog. Wink
De j is, hogy most mutattad, mert megrom a MP frumban is, hogy most 70% off.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
60%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3